زمینه فعالیت سایت پارس نیل

بسیاری از کاربران مطرح میکنند زمینه فعالیت در سایت پارس نیل چیست ؟

زمینه فعالیت سایت پارس نیل تبلیغات کلیکی و رونق کسب و کار های اینترنتی می باشد .

منظور از تبلیغات کلیکی چیست ؟

به تبلیغات هدفمند مدیران وب سایت ها در فضای مجازی تبلیغات کلیکی گفته میشود . این نوع تبلیغات با دو  هدف تعیین شده از قبل سفارش داده میشود . که در زیر به توضیح این نوع اهداف می پردازیم .

اهداف تبلیغات کلیکی

۱- تبلیغات کلیکی هدفمند ، که مستقیم محصول و یا خدمت مورد نظر را تبلیغ میکند و صرفا جهت افزایش فروش و یا خدمات انجام میشود ، این نوع تبلیغات فقط در بازه زمانی مشخصی ( زمانی که تبلیغ دهنده سفارش میدهد ) تاثیر گذار خواهد بود . تبلیغات در تلگرام ، تبلیغات در وب سایت های پر بازدید و تبلیغات موبایلی در این دسته از اهداف جای دارد .

۲- تبلیغات کلیکی هدفمند ، که بصورت غیر مستقیم بر فروش محصولات و خدمات تاثیر می گذارد ،  در واقع این نوع تبلیغات اعتبار برند تبلیغ دهنده را بین مخاطبین افزایش میدهد و باعث ماندگاری  نام محصول و یا خدمت در ذهن مخاظبین میگردد . تبلیغات افزایش بازدید جهت بهبود رتبه الکسا ، افزایش ورودی گوگل ، افزایش بازدید های ویدئویی

با توجه به توضیحاتی که در قسمت بالا داده شد سایت پارس نیل دارنده تمامی امکانات گفته شده جهت تبلیغات کلیکی هدفمند می باشد در همین راستا به زودی اپلیکیشن سایت پارس نیل برای کاربران ( تبلیغ دهندگان و کلیک کنندگان ) راه اندازی می شود که کلیه کاربران میتوانند با دسترسی اسان تر به این امکانات سایت درخواست خود را ثبت و یا از طریق سایت پارس نیل کسب درامد کنند.

اپلیکیشن پارس نیل

علت پرداخت حق عضویت چیست ؟

در گذشته مبلغ  حق عضویت از کاربران دریافت میشد و علاوه بر فعال سازی پنل کاربری فایل های اموزش کسب و کار اینترنتی بصورت دانلودی در اختیار کاربران قرار میگرفت با توجه به تغییر روند کاری سایت پارس نیل و راه اندازی اپلیکیشن و نرم افزار دسکتاپ پارس نیل فایل دانلودی را از این روال کاری خارج نموده ایم و میتوانید اموزش های کسب و کار در فضای مجازی و رونق کسب و کار در فضای مجازی را از طریق اپلیکیشن مطالعه کنید و مطابق با بهترین روش های عملی و علمی کسب و کار خود را رونق ببخشید و قسمت ویژه ای برای کسب درامد از طریق پارس نیل در این قسمت قرار داده ایم که با راه اندازی اپلیکیشن اموزش های لازم را در سایت قرار خواهیم داد .

کاربرانی که مبلغ عضویت را پرداخت نموده اند علاوه بر فعال سازی حساب کاربری لینک ویژه کسب و کار نیز در موقع راه اندازی اپلیکیشن برایشان فعال میشود .

کاربران گرامی که مبلغ حق عضویت را پرداخت می نمایند میتوانند از طریق لینک ارسال شده در ایمیل خود ( inbox یا spam ) حساب کاربری خود را فعال کنند در صورتی که به هر علتی ایمیل فعال سازی را دریافت نکردید با ارسال مشخصات خود  در قسمت پشتیبانی سایت منتظر بمانید تا ایمیل فعال سازی برایتان ارسال گردد .

 

اپلیکیشن تبلیغاتی پارس نیل به زودی ….

اپلیکیشن پارس نیل

جهت اطلاع از زمان راه اندازی اپلیکیشن پارس نیل به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام پارس نیل بپیوندید .

telegram - توضیحات تکمیلی در مورد پارس نیل

برچسب ها‫:‬ ~ ~ ~ ‫.‬